You are here: Home Aktualności Konkurs „Nowa szkoła Alex i Steve’a”

Konkurs „Nowa szkoła Alex i Steve’a”

mc

Zapraszamy do udziału w konkursie pt “Nowa szkoła Alex i Steve’a”, w którym zadaniem jest stworzenie modelu budynku i otoczenia Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie w środowisku gry Minecraft. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach. Pierwsza kategoria dedykowana jest dla uczniów szkół podstawowych z powiatu dąbrowskiego, buskiego oraz mieleckiego, druga dla uczniów PCEiKZ w Szczucinie.

Ocenie będzie podlegał film prezentujący zbudowany obiekt. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie konkursu.

Nagroda główna w każdej kategorii to voucher na sprzęt komputerowy o wartości 200zł.

Dodatkowe informacje: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Regulamin konkursu ...