Zapraszamy na prezentację

prro2.png

prro1

O naszej szkole możesz poczytać tutaj:

OFERTA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ADAMA MICKIEWICZA W SZCZUCINIE

Wierni Mickiewiczowskiemu zawołaniu zachęcamy uczniów do wzlotu ponad przeciętność, proponując to, co najlepsze we współczesnej dydaktyce, działalności opiekuńczo-wychowawczej, sportowej i artystycznej.

Placówka oferuje naukę w przestronnym, składającym się z dwóch skrzydeł budynku, połączonym wygodnym przejściem z dużą salą gimnastyczną.

Najmłodszym uczniom mamy do zaoferowania bezpieczny plac zabaw, rozległy ogród i świetlicę szkolną, w której dzieci spokojnie poczekają na autobus szkolny lub swoich rodziców.

Wszystkim uczniom zapewniamy przestronne i jasne klasy, wyposażone w sprzęt audio-wizualny i dostęp do Internetu. Tak wyposażone sale uatrakcyjnią każdą lekcję, czyniąc zdobywanie wiedzy zajęciem nie tylko pożytecznym, ale też ciekawym.

W szkole nikt też nie będzie głodny; działa tu stołówka, sklepiki ze zdrową żywnością i automat z napojami i przekąskami.

Tutaj każde dziecko na pewno znajdzie coś dla siebie.

Oferujemy:

- doświadczoną kadrę pedagogiczną,

- przyjazną atmosferę,

- nowoczesne metody nauczania,

- atrakcyjne wycieczki edukacyjne i krajoznawcze,

- lekcje na jedną zmianę w znakomicie wyposażonych salach lekcyjnych

- rozwijanie sportowych talentów w klasie o profilu sportowym,

- naukę języków obcych w pracowni językowej,

- bibliotekę z bogatym księgozbiorem,

- liczne zajęcia rozwijające zainteresowania ucznia

● koła przedmiotowe,

● klub historyczny,

● zajęcia teatralne,

● zajęcia sportowe,

● klub europejski,

● zajęcia wokalne i artystyczne.

Szkoła zapewnia:

- pomoc pedagogiczną,

- pomoc psychologiczną,

- zajęcia logopedyczne,

- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,

- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze.

Świetlica szkolna otacza dzieci opieką w godzinach od 6.45 do 15.45.

W szkole działają, z sukcesami na krajowych i międzynarodowych scenach, dwa chóry: „Clave de Sol” i „Unisono”, w których pasjonaci śpiewu z pewnością rozwiną swoje talenty.

A na sportowców czekają doświadczeni nauczyciele wychowania fizycznego z uprawnieniami trenerskimi, którzy prowadzą liczne zajęcia sportowe, oferując także wyjazdy na pływalnię lub narty.

Rodziców natomiast zapraszamy na nasze szkolne uroczystości, akademie, pokazy i wystawy.

Szczególnie miło nam będzie gościć Państwa na uroczystości Pasowania na Pierwszoklasistę, Dniu Otwartym Szkoły, Koncercie Noworocznym i Święcie Rodziny.