rozz

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p.Ilony Mach, zaprezentowali się online na konkursie Zaśpiewaj i Ty Niepodległej „Rozśpiewana małoPolska od Bałtyku aż do Śląska”. Rywalizowało ze sobą kilkaset szkół – w sumie 560 zgłoszeń.

Jesteśmy ogromnie dumni, gdyż zostaliśmy laureatami w konkursie, otrzymując III miejsce w kategorii klas 1-4, oraz III miejsce w kategorii solista klas 4-8. Z powodu pandemii nie możemy wystąpić na gali finałowej w Muzeum Soli w Wieliczce, jednak organizatorzy zapewnili w zamian piękne nagrody, które odebraliśmy 9 grudnia w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie. Główna nagroda to nagranie swoich utworów na płytę CD w studio nagrań, co sprawiło naszym artystom ogrom radości i wspaniałe przeżycia. Płytę na której znajdą się utwory 16-tu laureatów konkursu otrzyma nasza szkoła oraz wykonawcy. Serdecznie dziękujemy organizatorom za bardzo miłą atmosferę i wspaniałą organizację pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.