sz2i3

29 maja klasa 8 c udała się na wycieczkę do Szczawnicy.

Pierwszym punktem wycieczki byÅ‚ spacer WÄ…wozem Homole. Uczestnicy podziwiali ten niezwykle urokliwy rezerwat przyrody, zachwycali siÄ™ jego piÄ™knem i wspaniaÅ‚ymi widokami. W dalszej części dnia, ósmoklasiÅ›ci wjechali kolejkÄ… krzeseÅ‚kowÄ… na PalenicÄ™. Na szczycie uczniowie chÄ™tnie korzystali ze zjeżdżalni grawitacyjnej. Kolejnym punktem wycieczki byÅ‚ czas spÄ™dzony nad Grajcarkiem oraz spacer po uzdrowiskowej części Szczawnicy.

Zarówno uczniowie jak i nauczyciele byli zadowoleni z wyprawy. Uczestnicy zregenerowali siÅ‚y po zakoÅ„czonych egzaminach i spÄ™dzili wspólnie niezapomniane chwile.

OpiekÄ™ nad uczniami sprawowaÅ‚y pani Beata DziÄ™giel i pani MaÅ‚gorzata Tabor