You are here: Home Aktualności UDANY DEBIUT SIATKAREK

UDANY DEBIUT SIATKAREK

   psps

   Udany siatkarski debiut mają za sobą nasze szkolne siatkarki. Mimo, że ich jedynymi rywalkami w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej były - broniące tytułu Mistrzyń Gminy - dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Słupcu to jednak w trudnym pojedynku zwyciężyły 3 – 0.

   Mimo iż wynik wskazuje na łatwe zwycięstwo to jednak wcale łatwo nie było. W pierwszym secie walka toczyła się punkt za punkt. Ostatecznie nasze dziewczęta „odskoczyły” rywalkom w drugiej połowie seta i utrzymały prowadzenie do końca. Kiedy po drugim łatwo wygranym secie wydawało się, że nasze siatkarki złapały właściwy rytm i swobodę zagrań okazało się, że kontuzji doznała jedna z naszych liderek – Karolina Łachut. Udanie zastąpiła ją jednak Malwina Mendys i już po kilkunastu minutach trzeciego seta to nasze dziewczęta mogły cieszyć się ze zwycięstwa 3-0.

   To zwycięstwo dziewcząt jest owocem ich półrocznej pracy i zaangażowania na poniedziałkowych zajęciach piłki siatkowej. Czy to ich zaangażowanie, wypracowany poziom techniczny i zgranie w zespole wystarczy by walczyć o najwyższe lokaty w powiecie? Przekonamy się o tym już 7 marca, kiedy to wezmą one udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

   Nasze siatkarskie „złotka” to: Wiktoria Giza, Karolina Łachut, Nikola Chrabąszcz, Martyna Cieciura, Klaudia Łuszcz, Wiktoria Doś, Milena Solecka, Małgorzata Grzesiak, Laura Gibała, Malwina Mendys, Gabriela Dzięgiel, Amelia Wiślicka i Joanna Gorzkowicz.

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2023

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.