You are here: Home Aktualności Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

anng

W środę 11 maja sześć uczennic naszej szkoły wzięło udział w zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanie przy współpracy z Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek Gminnym Konkursie Języka Angielskiego. Patronat nad Konkursem objął Burmistrz Szczucina. Do Konkursu przystąpiło 15 uczniów z terenu Gminy Szczucin. Test, z którym zmagali się uczestnicy obejmował rozumienie tekstu pisanego oraz znajomość struktur gramatycznych i leksykalnych. Niezmiernie miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Emilia Bełzowska, zdobyła w tym Konkursie II miejsce. Wszyscy nasi uczestnicy zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie, co pozwala mieć nadzieję na ich wysoki wynik podczas zbliżającego się egzaminu ósmoklasisty. Opiekę nad uczennicami podczas Konkursu pełniła pani Iwona Łuszcz.

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2022

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.