Za nami XXIV Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Marii Kozaczkowej, który odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Naszą szkołę reprezentowali laureaci gminnych eliminacji: Weronika Bielaszka, Matylda Stochlińska, Róża Dudkiewicz, Kacper Kozaczka, Krzysztof Bystroń. Wszyscy nasi recytatorzy znakomicie się zaprezentowali. Kacper Kozaczka w kategorii klas 4-6 zajął pierwsze miejsce, natomiast Matylda Stochlińska w kategorii klas 1- 3 zdobyła miejsce trzecie. Wszystkim naszym uczestnikom gratulujemy i życzymy, aby w dalszym ciągu rozwijali swoją pasję i umiejętności recytatorskie.