Dnia 26 kwietnia w budynku 3 Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie miało miejsce uroczyste wydarzenie, podczas którego uczeń naszej szkoły Mateusz Sejdor z klasy 8a odebrał z rąk Dyrektora Szkoły dyplom oraz nagrodę za uzyskanie tytułu Laureata 1 miejsca w konkursie języka angielskiego Improve Your English. Konkurs składał się z dwóch etapów: etapu szkolnego rozgrywanego w szkołach macierzystych oraz etapu finałowego odbywającego się w budynku 3 Liceum Ogólnokształcącego. W pierwszym etapie konkursu udział wzięło ponad 400 uczniów ze wszystkich zgłoszonych szkół podstawowych. Do etapu finałowego przeszło 42 uczestników. Jesteśmy dumni z Mateusza, który swoją determinacją i ciężką pracą pokonał tak wielu konkurentów i osiągnął najwyższe miejsce w tym prestiżowym konkursie. Gratulujemy!