W dniach 14 i 15 marca 2024 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej rozegrano Finały Powiatowych Igrzysk Dzieci w mini-piłce siatkowej dziewcząt i chłopców (klasy V i VI). Wzięły w nim udział 2 nasze drużyny, które wcześniej wywalczyły awans w rywalizacji gminnej.

W czwartkowych zmaganiach drużyn dziewczęcych nasz zespół w składzie:N. Misiaszek, A. Skowron, G. Zadrapa, R. Rogoza, M. Gądek, N. Kowal, A. Piekielniak, K. Furgał, E. Gaweł, Ł. Dzięgiel i E. Ożóg wygrał z rówieśniczkami z SP Słupiec, SP Olesno, SP Nr 1  Dąbrowa Tarnowska i SP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska i zdobył tytuł Mistrzyń Powiatu.

Dzień później drużyna chłopców w składzie: B. Soja, M. Irla, P. Lipczyński, K. Knapczyk, S. Chrabąszcz, E. Ziobro, D. Płachta, F. Ryński, A. Dziekan, S. Łachut i W. Pietras zdobyła Mistrzostwo Powiatu po wygraniu z SP Słupiec, SP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska, SP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska i SP Olesno.

Ten podwójny sukces oznacza awans do Rejonowych Igrzysk Dzieci, w których to nasi młodzi siatkarze i siatkarki spotkają się z najlepszymi ekipami z powiatów: tarnowskiego, brzeskiego i bocheńskiego.

Warto nadmienić, że już za kilka dni – o tytuł Mistrzyń i Mistrzów Powiatu - powalczą nasze 2 kolejne drużyny dziewcząt i chłopców klas siódmych i ósmych, które również okazały się najlepsze w rywalizacji gminnej.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2024

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.