Już po raz kolejny 19 marca w Szkole Podstawowej w Szczucinie odbył się Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci 6 i 7-letnich, które pragną podjąć naukę w naszej szkole w roku szkolnym 2024/2025.
Dyrektor szkoły Pani Beata Dzięgiel serdecznie wszystkich powitała i zaprosiła do obejrzenia krótkiej części artystycznej w wykonaniu uczniów klasy 3a i 3b.
Następnie  przyszli uczniowie zostali zaproszeni do sal lekcyjnych i brali udział w krótkich zajęciach, które przeprowadzili nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły. Uczestniczyli między innymi w grach i zabawach ruchowych, zajęciach plastycznych, korzystali z tablicy interaktywnej oraz mieli możliwość wspólnego poznania wielu pomocy dydaktycznych w postaci gier, klocków edukacyjnych, puzzli itp.

W tym czasie Pani Dyrektor  oraz Pani psycholog w krótkiej prelekcji przedstawiły rodzicom regulamin rekrutacji oraz umiejętności jakie powinno dziecko  posiadać przychodząc do pierwszej klasy.

Kochani przyszli pierwszoklasiści! Dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły i do zobaczenia już we wrześniu!

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2024

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.