W  poniedziałek 18 marca Szkolna Drużyna Harcerska "Feniks" oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza "Ogniki" wzięła udział w VI edycji ogólnopolskiej akcji  #SprzątamyDlaPolski.

W ramach akcji, uczniowie wraz z opiekunami, zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki ochronne oraz worki na śmieci, przystąpili do działania i posprzątali teren wokół cmentarza. Chociaż nie towarzyszyła nam słoneczna pogoda  to wszyscy sprzątający bardzo zaangażowali się w tę akcję i dokładnie wykonali swoje zadanie. Takie postępowanie zwiększyło motywację do czynienia pozytywnych zmian w środowisku oraz uświadomiło uczestnikom, że o przyrodę należy zawsze dbać, aby przyszłe pokolenia mogły zdrowo żyć. Jesteśmy przekonani, że razem mamy moc zmieniania świata na lepsze.

Wszystkim uczestnikom  serdecznie dziękujemy.