Chór Clave de sol ze S.P w Szczucinie, jako Gość Specjalny, miał zaszczyt otworzyć swoim występem Jubileuszowy X Przegląd piosenki Religijnej Śpiew Otwiera Niebo, który odbył się w Dąbrowskim Domu Kultury 13 marca. Organizatorem tego cieszącego się wielkim zainteresowaniem powiatowego konkursu,  jest  dyrekcja S.P. nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie chóru.

W  konkursie brał również udział zespół ALLEGRO – jako reprezentacja chóru młodszego Unisono w składzie : Tymoteusz Ryczek, Gracjan Misiaszek. Nataniel Krawczyk, Ksawery Wójcik, Jan Tęczar, Filip Tobiasz, Jędryk Karol oraz w kategorii soliści Gracjan Misiaszek z klasy 2 pod dyrekcją Ilony Mach. Chłopcy spisali się na medal a nawet dwa, zdobywając 1 miejsca wraz z pięknymi nagrodami.

To debiut z tak wspaniałym efektem, dlatego serdecznie Im gratulujemy.

Dziękujemy  p. Beacie Wójtowicz, która była głównym koordynatorem konkursu, za świetną organizację oraz  ciepłą i serdeczną atmosferę.