We czwartek 14 marca klasy 4b i 4c wzięły udział w warsztatach kulinarnych w pizzerii Pietro Party w Czarnej Tarnowskiej. Naszym gospodarzem był pan Piotr, który przywitał nas słodkim poczęstunkiem. Pełnił on również rolę fantastycznego wodzireja, który przy muzyce organizował ciekawe konkursy, za które uczestnicy dostawali nagrody. Wszystko to wprawiło czwartoklasistów i ich opiekunki, panią R. Domińczak, p. B. Stal - Zajdę i p. J. Ryk we wspaniałe humory.

Następnie uczniowie przystąpili do przygotowywania pizzy. Pod fachowym okiem mistrza ugniatali ciasto, dobierali składniki oraz wkładali pizzę do pieca. Smakowała wyśmienicie! A tu czekały kolejne atrakcje: karmienie kucyka i alpaki, jazda na bardzo niespotykanych  rowerach i rowerkach: małych, dużych, podwójnych, w których pedałowało się do tyłu, albo najdziwniejszych, na  których nie można było przejechać nawet metra.  No i na zakończenie pan Piotr przewiózł każdego uczestnika wielką białą limuzyną.

Każda minuta spędzona tutaj była ciekawa, nikt się nie nudził a wycieczka bardzo wszystkim się podobała.