Dnia 14 listopada  nasi uczniowie  mieli niesamowitą okazję spotkać się

z zawodowymi piłkarzami z drużyny Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. 

Na początku spotkania, Pani Dyrektor serdecznie powitała gości i podkreśliła, 

jak dużą radość sprawia młodym uczniom możliwość spotkania oraz rozmowy 

z profesjonalnymi piłkarzami. Następnie wszyscy wstali, aby odśpiewać hymn Klubu, co było dla nas niewątpliwie wielkim przeżyciem. Piłkarze udzielali odpowiedzi na zadane przez uczniów  pytania dotyczące ich kariery, na temat treningów oraz życia zawodowego. 

Kolejnym punktem spotkania był quiz wiedzy o piłce nożnej, przygotowany specjalnie dla piłkarzy. Był to dla nas wszystkich bardzo dynamiczny i emocjonujący moment.

Następnie obejrzeliśmy filmik wspomnieniowy z naszych wyjazdów na mecze drużyny.

Po filmie każdy miał możliwość na strzelenie karnego bramkarzowi Termaliki.To był prawdziwy festiwal radości i zabawy. Uczniowie mieli okazję pokazać swoje umiejętności, ale też zdobyć cenne wskazówki od zawodowców. Piłkarze dzielnie angażowali się, pomagali młodym adeptom futbolu i nieśli zaangażowanie przez całe spotkanie.

Na zakończenie, każdy z uczestników miał szansę zrobić sobie zdjęcie oraz poprosić o autografy. Dla wszystkich gości przygotowano  pamiątkowe statuetki, które wręczono jako wyraz wdzięczności za przybycie i spędzony czas z nimi.

Spotkanie z piłkarzami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza było niezwykłym wydarzeniem dla nas wszystkich. Dzięki temu, mieliśmy okazję z bliska poznać swoich sportowych idoli, pograć z nimi w piłkę oraz zdobyć cenne doświadczenia i motywację do rozwoju. 

Był to niezapomniany dzień pełen emocji i pozytywnej energii.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2023

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.