nagranie_1

nagranie_2

nagranie_3

nagranie_4

nagranie_5

nagranie_6

nagranie_7

nagranie_8

nagranie_9

Dnia 28 października uczniowie naszej szkoły podstawowej mieli niezapomniane przeżycie na stadionie, gdzie odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Górnikiem Łęczna. Uczniowie nie mogli się doczekać wieczornej rywalizacji oraz możliwości wspierania swoich ulubieńców na trybunach. Pełni ekscytacji i radości wyruszyliśmy w klimatycznym autobusie na stadion w Niecieczy. Po dotarciu na miejsce nie mogliśmy oderwać wzroku od pięknie przygotowanego boiska. Młodzież biegła na trybuny, zajmując miejsca w sektorze przeznaczonym dla naszej szkoły. Atmosfera była gęsta od emocji. Kolejne fale dopingowych okrzyków unosiły się na stadionie. Rozpoczęcie meczu było przepełnione napięciem. Uczyliśmy się, jak analizować grę, dopingując naszych zawodników. Każde poprawne podanie, strzał na bramkę czy skuteczna interwencja naszego bramkarza wywoływała salwy oklasków i radości na trybunach wraz z grupą zagorzałych kibiców. Ostatecznie nasza drużyna zwyciężyła 3-0, co spowodowało niesamowite emocje wśród naszej młodzieży. Po zakończonym spotkaniu uczniowie mieli jeszcze dodatkowy powód do radości - możliwość przybicia piątki z piłkarzami. Po chwili piłkarze przyszli do sektora naszej szkoły, aby podziękować za wsparcie. To było ogromne wyróżnienie dla naszych uczniów, którzy entuzjastycznie machali piłkarzom, a ci z radością się do nich przyłączyli. To był niezapomniany wieczór pełen emocji i radości dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Wygrana Bruk-Bet Termaliki Nieciecza i możliwość przybicia piątki z piłkarzami sprawiły, że wróciliśmy do domów z uśmiechem na twarzy i niezapomnianymi  wspomnieniami.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2024

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.