You are here: Home Informacje Rekolekcje Wielkopostne w naszej szkole

Rekolekcje Wielkopostne w naszej szkole

r23

„Największa na świecie misja ratunkowa” to hasło naszych tegorocznych rekolekcji szkolnych. Po dłuższej przerwie chcemy znowu zatrzymać się na chwilę i pomyśleć nad swoim życiem. Rekolekcje to czas poukładania na nowo najważniejszych spraw. Pomagał nam w tym będzie ks. Grzegorz Sroka – nasz rekolekcjonista. Oby ta misja ratunkowa się powiodła! Do zobaczenia w kościele!

 r233x

 

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2023

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.