You are here: Home Chór szkolny - SUKCESY 6 maja był dniem szczególnym w naszej szkole

6 maja był dniem szczególnym w naszej szkole

hyym

Połowa społeczności uczniowskiej, przystąpiła powtórnie do Ogólnopolskiego Konkursu „Do Hymnu”. Pierwsza prezentacja na konkursie odbyła się w listopadzie, lecz z powodu pandemii nasza szkoła i wiele innych, nie została oceniona.

W maju ruszyły ponownie przesłuchania szkół ponieważ organizatorzy wznowili konkurs. To było ogromne wyzwanie po raz kolejny przygotować się do prezentacji, jednak wszyscy z naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem i sercem podjęli wysiłek.

6 maja o godz. 12.00 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, zabrzmiały pięknie trzy konkursowe pieśni hymniczne: Mazurek Dąbrowskiego, Rota oraz Gaude Mater Polonia.

Jurorzy w składzie :

prof. dr hab. Stanisław Krawczyński rektor Akademii Muzycznej w Krakowie oraz prof. dr hab. Wiesław Delimat z wielkim entuzjazmem, radością oraz pełnym optymizmem skierowali słowa do uczniów, przekazali p. dyrektor Beacie Dziegiel podziękowania oraz dyplom za udział w konkursie.

Ogłoszenie wyników odbędzie się pod koniec czerwca.

Trzymamy wszyscy mocno kciuki.

 

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2022

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.