dc3

19 listopada 2021r. uczniowie klasy 3c i 3d wybrali się na drugą w tym roku szkolnym wycieczkę.

Podczas pierwszej ( do skansenu w Kolbuszowej) poznali jak dawniej żyli ludzi na wsi. Podczas drugiej wycieczki do zamku w Baranowie Sandomierskim mięli okazję przekonać się jak odmienny tryb życia wiedli ludzie bogaci. Oglądali dziedziniec, historyczne wnętrza, kaplicę i wystawy w podziemiach. Podziw wśród uczniów wzbudził nie tylko zamek, ale również jego otoczenie.

Następnym punktem programu była wizyta w Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. To był zupełnie inny zaczarowany świat: magia świateł i kolorów. Trzecioklasiści uczestniczyli w pokazie dmuchania bombek, odbyli wizytę w Dekoratorni. Sami podczas warsztatów mogli udekorować bombkę według własnego pomysłu i zabrać ją do domu.