You are here: Home Aktualności Pieniny na rowerach…

Pieniny na rowerach…

W dniach 18. – 20.10.2019 w naszej szkole został zorganizowany wyjazd do Szczawnicy. W wycieczce uczestniczyli uczniowie z klas V i VI. Po przyjeździe odbyło się zakwaterowanie w domu wypoczynkowym „Szalay I”. Po obiedzie zdobyliśmy szczyt Palenicę. Wieczorem przy ognisku dzieliliśmy się wrażeniami z pierwszego dnia pobytu.

W drugim dniu po wspaniałym śniadaniu grupa wyruszyła rowerami do Czerwonego Klasztoru. Trasa biegła urokliwą doliną Dunajca oraz przekraczała granicę Słowacji. Uczestnicy podziwiali wspaniałe widoki i piękno gór w jesiennej scenerii. Po dotarciu do celu podróży, zwiedzeniu Czerwonego Klasztoru i krótkim odpoczynku grupa udała się w drogę powrotną. W Szczawnicy uczestnicy wyjazdu mieli możliwość dokonania zakupu pamiątek. Wieczorem odbył się seans filmowy, dzięki wypożyczonemu sprzętowi z naszej szkoły.

W trzecim dniu, po śniadaniu udaliśmy się rowerami do Krościenka, następnie do wodospadu Zaskalniak. W godzinach popołudniowych opuściliśmy Szczawnicę i autokarem wyruszyliśmy w drogę powrotną do Szczucina. Oczywiście po drodze nie zabrakło sprawdzonej atrakcji Mc Donald. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni z wycieczki. Wyjazd zorganizował pan Wojciech Krukowski, a w opiece nad grupą pomagał pan Marek Kupiec.

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2020

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.