You are here: Home Aktualności Sukces naszych uczniów w II Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

Sukces naszych uczniów w II Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

30 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się II Powiatowy Konkursu Języka Angielskiego "Broaden Your Mind" pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Dąbrowskiego.

Celem konkursu było rozwijanie u uczniów zainteresowania nauką języka angielskiego oraz podniesienie ich świadomości językowej. Uczestnicy konkursu, a więc uczniowie klas siódmych i oddziałów gimnazjalnych z terenu powiatu dąbrowskiego mogli sprawdzić swoje umiejętności początkowo w etapie szkolnym, a później powiatowym. Do drugiego etapu z naszej szkoły dostali się następujący uczniowie: Natalia Davolio kl.7b, Lucas Radłowski 3c gim., Kacper Jarosz 3c gim.

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego zmierzyli się z testem obejmującym słuchanie , słowotwórstwo oraz zagadnienia leksykalno-gramatyczne. 

Miło nam poinformować, że Natalia Davolio zdobyła I m-ce, a Lucas Radłowski II m-ce .

Gratulujemy  sukcesu!!!

Marta Trznadel

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.