SZCZUCIN – X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej w Badmintonie GRAMY już po raz X w finale WOŚP. 13 stycznia 2019 r. odbył się X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej w Badmintonie. Ta sportowa impreza co roku przyciąga mnóstwo gości. W zawodach wystartowało 231 uczestników z całej Polski. Otwarcia zawodów dokonała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczucinie Pani Beata Dzięgiel, Burmistrz Szczucina Pan Jan Sipior. Gościliśmy v-ce Starostę Pana Krzysztofa Bryka oraz Prezesa UMKS Junis Szczucin Pana Kamila Bekera. Gry toczyły się na 12 kortach badmintonowych /ponad 370 meczy/. Organizatorzy turnieju – Szkoła Podstawowa w Szczucinie oraz UMKS JUNIS Szczucin- pragną podziękować tym osobom, które przyczyniły się do zorganizowania turnieju; Panu Burmistrzowi Szczucina - Janowi Sipior za objęcie patronatem turnieju i udostępnienie hali widowiskowo-sportowej, Sponsorom: Malinowy Zdrój –Baseny Mineralne Solec Zdrój, Centrum Budowlane Mariusz i Bożena KMIEĆ, Pan Krzysztof Bryk, Restauracja ,,Sovrana’’ GEO-MONT" KAMIL BEKER , FH KATPOL, REDSON, Badminton Player, F.H WODNIK, PRESTIŻ Anna Czapla, Firma Handlowo-Usługowa FURGAŁ, PIZZA Havana, Pan Piotr Chrabąszcz, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za udział w turnieju. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach sportowych.