goos23

Dnia 15 czerwca klas II c wraz z wychowawcą na zaproszenie rodziców Jasia Szymańskiego-Stefanowicza gościła w ich gospodarstwie ekologicznym.   Uczniowie z zadowoleniem i zainteresowaniem oglądali stajnie i boksy w których znajdowały się konie różnej maści. Dla wielu dzieci była to pierwsza okazja, aby bliżej poznać te sympatyczne zwierzęta. Uczniowie z uwagą słuchali ciekawych opowieści właścicielki gospodarstwa. Dowiedzieli się, w jaki sposób dbać o konie i utrzymywać je w dobrej kondycji i zdrowiu. Po obejrzeniu koni nastąpił długo oczekiwany moment – przejażdżka na koniach pod czujnym okiem mamy Jasia i pani instruktor. Chętne i odważne dzieci siadały na konia i próbowały jazdy konnej. Ponieważ pogoda spłatała nam psikusa i zaczął padać deszcz, dlatego dalsza część wycieczki odbyła się w bibliotece publicznej. W przytulnej sali czekał na nas poczęstunek przygotowany przez rodziców, a także gry planszowe, puzzle i piłkarzyki. Gra zręcznościowa piłkarzyki cieszyła się największym powodzeniem. Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła wszystkim wiele radości i niezapomnianych chwil. Bardzo dziękujemy właścicielom gospodarstwa za zaproszenie, a rodzicom za pyszny poczęstunek.