gm23

W dniu 14 czerwca uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do UMiG w Szczucinie. Uczestniczyli w lekcji „Co to jest azbest?”. Pan Grzegorz w ciekawy sposób zapoznał uczniów z problematyką azbestu oraz przedstawił, jaki ma on wpływ na zdrowie i życie mieszkańców Szczucina i okolic. Uczniowie poznali Burmistrza Pana Jana Sipiora oraz Zastępcę Burmistrza Pana Tomasza Bełzowskiego, którzy opowiedzieli o funkcjonowaniu urzędu. Pierwszoklasiści zobaczyli, jak pracują urzędnicy, a także zajrzeli do gabinetu Burmistrza.

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem instytucji, jaką jest Urząd Miasta i Gminy.