w23w

W dniach 12-13.04 2023 roku byliśmy na wycieczce w Warszawie. Były to cudowne dwa dni, bowiem pierwszy raz mieliśmy okazję być na dwudniowym wyjeździe. Naszymi opiekunami byli p. Ania Kolano, p. Ewa Gorzkowicz i ks. Łukasz Mikoś. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Centrum Mikołaja Kopernika, Stadion Narodowy, Łazienki Warszawskie i Cmentarz Wojskowy na Powązkach. Mieliśmy też okazję zwiedzić Sejm i uczestniczyć w obradach sejmu ( oczywiście na widowni). Oczywiście pobyt w fajnym hotelu też był super. Drugiego dnia nie było chwili wytchnienia, ale nie poddaliśmy się mimo zmęczenia. Wcześnie rano , bo już o 6.45 śniadanie i w drogę. Byliśmy w Muzeum Powstania Warszawskiego, na Zamku Królewskim, pod Pałacem Prezydenta RP, w Ogrodzie Saskim i pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Po krótkiej przerwie zwiedziliśmy Stare Miasto. Program naszej wycieczki był naprawdę bardzo bogaty. Cali i zdrowi i trochę zmęczeni wieczorem wróciliśmy do domów. Poniżej kilka fotek z naszej wyprawy: