n22

13 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii, którą przygotowali uczniowie pod kierunkiem pani Renaty Domińczak, pani Ilony Mach i pani Magdaleny Furgał. W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Beata Dzięgiel, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za codzienny trud wkładany w kształcenie i wychowanie uczniów. Zgodnie z wieloletnią tradycją wręczyła również nagrody wyróżniającym się nauczycielom. Całą uroczystość wzbogaciły występy artystyczne uczniów, którzy zaprezentowali humorystyczny program oraz utwory muzyczne. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli na ręce pani dyrektor kwiaty.

nagranie ...