anng

W środę 11 maja sześć uczennic naszej szkoły wzięło udział w zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanie przy współpracy z Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek Gminnym Konkursie Języka Angielskiego. Patronat nad Konkursem objął Burmistrz Szczucina. Do Konkursu przystąpiło 15 uczniów z terenu Gminy Szczucin. Test, z którym zmagali się uczestnicy obejmował rozumienie tekstu pisanego oraz znajomość struktur gramatycznych i leksykalnych. Niezmiernie miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Emilia Bełzowska, zdobyła w tym Konkursie II miejsce. Wszyscy nasi uczestnicy zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie, co pozwala mieć nadzieję na ich wysoki wynik podczas zbliżającego się egzaminu ósmoklasisty. Opiekę nad uczennicami podczas Konkursu pełniła pani Iwona Łuszcz.