dzz

Światowy Dzień Ziemi obchodzimy 22 kwietnia.

Przyroda to świat ludzi i jesteśmy jej cząstką. To nie tylko drzewa i kwiaty. Przyroda to również góry, morze, las, powietrze i zwierzęta. O przyrodę trzeba dbać np.: oszczędzamy wodę i energię, zmniejszamy ilości i segregujemy odpady, chronimy rośliny, nie śmiecimy w lasach i parkach, używamy ekologicznych toreb na zakupach, dbamy o zwierzęta, nie palimy śmieci w piecach.

Jest wiosna - chyba najpiękniejsza pora roku, gdyż przyroda budzi się do życia. W związku z tym postanowiliśmy przy użyciu obiektywów podglądnąć rozkwitającą przyrodę wokół nas. Poprzez zdjęcia chcemy pokazać jak pięknie jest wokół nas. Uczniowie klasy 1b i 1d doskonale wykonali swoje zadanie. Fotografowie to:

• *** klasa 1b: Maja, Eliza, Igor, Wiktoria, Kryspin, Adam, Kacper, Joanna, Izabela, Adam, Amelia, Gabriela, Jakub,
  • *** klasa 1d: Julia, Maja, Wiktor, Kazik, Szymon, Julia, Ilona, Adrian, Kacper, Julia, Antoni, Kacper, Mikołaj.

Wiersze napisane przez uczniów pięknie komponują się ze zdjęciami.

Bardzo serdecznie dziękuje rodzicom.

Opiekun: Monika Podosek

Przyroda w obiektywie uczniów klasy 1b i 1d: