9 marca kościół  pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku rozbrzmiewał piękną muzyką chóralną. Koncert „Przychodzimy do Ciebie”, w ramach programu Śpiewająca Polska, odbył się z udziałem ponad 400 chórzystów, reprezentujących 11 chórów dziecięcych i młodzieżowych z Małopolski.

Szkołę Podstawową w Szczucinie zaprezentowały w liczbie 92 chórzystów chór Młodszy Unisono oraz Clave de sol przy akompaniamencie Łucji Dudkiewicz oraz Anastasi Chernyavskiej. Oprócz solowych występów wszystkich chórów, można było usłyszeć utwory we wspólnym wykonaniu.

Ogromnym zaszczytem dla mnie  i wielką radością było poprowadzenie wszystkich obecnych chórów w pieśni finałowej „Barka” z udziałem zespołu w składzie: Anastasiya Chernyavska – piano, Paweł Kluba -bas, Karol Snopek – flet.

Dziękuje ogromnie moim  wspaniałym zaangażowanym chórzystom, rodzicom, stałej ekipie pomocniczej: Ewa Jędo, Monika Podosek, Edyta Cieśla, Sabina Orzechowska, Ewelina Ozimek, Joanna Dudkiewicz, Katarzyna Szwajkos,

Gratulacje dla wszystkich dyrygentów i wszystkich wykonawców. Dziękujemy za piękne, wspólne  muzyczne chwile.

Ilona Mach