Od rywalizacji dziewcząt i chłopców będących uczniami klas piątych i szóstych szkół podstawowych z terenu gminy Szczucin rozpoczęły się zmagania siatkarek i siatkarzy w ramach Gminnych Igrzysk Dzieci.

Nasze drużyny siatkarek i siatkarzy - po ponad półrocznych dodatkowych przygotowaniach – wywalczyły w tych zawodach odpowiednio I i II miejsce.

Naszą „złotą” dziewczęcą drużynę stanowiły: N. Misiaszek, N. Kowal, A. Piekielniak, A. Skowron, E. Banach, G. Zadrapa, M. Gądek, R. Rogoza, Ł. Dzięgiel, P.Dzięgiel, E. Ożóg, W. Szwajkos, K. Furgał i E. Gaweł.

„Srebrni” chłopcy to: B. Soja, M. Irla, P. Lipczyński, Kryspin Knapczyk, Kacper Knapczyk, S. Chrabąszcz, E. Ziobro, D. Płachta, F. Ryński, A. Dziekan, S. Łachut i W. Pietras.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII i VIII) również zdominowali chłopcy z naszej szkoły: K. Dudkiewicz, K. Pachołek, W. Chrabąszcz, A. Machaj, Sz. Strzałba, M. Banach, K. Dziekan, I. Sznajder i K. Madura.

Po zakończonych zawodach w trakcie uroczystej ceremonii na szyjach naszych siatkarek i siatkarzy zawisły złote i srebrne medale. Już za dwa tygodnie przed nimi kolejny sprawdzian – rywalizacja na szczeblu powiatowym gdzie spotkają się z najlepszymi drużynami siedmiu gmin naszego powiatu.

Opiekun drużyn: Stanisław Dąbroś