W sobotę po południu grupa uczniów wraz z nauczycielami z naszej szkoły wyruszyła na niezapomnianą przygodę- wyjazd na mecz piłkarski pomiędzy Termalicą Nieciecza a Wisłą Płock. Atmosfera w autokarze była niesamowicie ekscytująca, pełna optymizmu i radości. Uczniowie mieli na sobie barwy naszej drużyny i już podczas podróży panowała gorąca atmosfera piłkarskiego święta. Po dotarciu na stadion, zajęliśmy swoje miejsca na widowni, gotowi wspierać naszą drużynę przez całe 90 minut. Samo widowisko na boisku było emocjonujące. Obie drużyny stwarzały mnóstwo okazji bramkowych. Termalica Nieciecza miała kilka groźnych sytuacji, ale Wisła Płock również nie zamierzała się poddać. Po pierwszej połowie drużyna ,,Słoni” prowadziła 2:1, co dodatkowo podkręcało napięcie na stadionie. W drugiej połowie obie drużyny kontynuowały walkę o zwycięstwo. Drużyna gości strzeliła bramkę, która doprowadziła do remisu. Mimo wielu okazji żadna z drużyn nie zdołała zdobyć decydującej bramki. Mecz zakończył się finalnie wynikiem 2:2. Po końcowym gwizdku sędziego, wróciliśmy do autokaru pełni wrażeń. Chociaż nie udało się naszej drużynie wygrać, to całe doświadczenie było dla nas niezapomnianym przeżyciem. Wspólna zabawa, kibicowanie i atmosfera towarzysząca meczowi sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.