9 lutego ponad 100-osobowa grupa uczniów z naszej szkoły, wielbiciele lodowego szaleństwa, wybrali się wraz z opiekunami na lodowisko w Dębicy. Uczniowie w doskonałych humorach mierzyli się z taflą lodowiska. Bardzo szybko okazało się, że pobyt na lodowisku jest nie tylko świetną formą rozrywki, ale przede wszystkim intensywną aktywnością ruchową. Znaczna część grupy doskonale radziła sobie z jazdą na łyżwach, a uczniowie, którzy stawiali pierwsze kroki na tafli lodowej, bardzo szybko wykształcili w sobie równowagę i samodzielnie się poruszali. Doświadczeni łyżwiarze chętnie pomagali kolegom nowicjuszom. Zabawa na lodzie sprawiła uczniom ogromną frajdę, a co najważniejsze, umocniła integrację wśród naszej młodzieży. Nad naszymi łyżwiarzami opiekę sprawowali:  Edyta Cieśla, Marta Trznadel, Monika Podosek, Iwona Łuszcz, Barbara Czaja, Jerzy Frąc, Gabriela Piekielniak, Elżbieta Stochlińska, Aneta Gwizd-Lichwała, Jolanta Olerczyk, Piotr Ryński.