W dniu 30 listopada odbyło się harcerskie spotkanie andrzejkowe połączone z przyjęciem nowych członków do drużyny. Kandydaci na harcerzy musieli pokonać szereg konkurencji przygotowanych przez ich starszych kolegów, podczas których należało wykazać się wiedzą, sprytem, zręcznością  oraz umiejętnością udzielania pierwszej pomocy.  Wszystkim śmiałkom udało się zaliczyć zadania, dzięki czemu po złożeniu Przyrzeczenia Harcerskiego oraz zapoznaniu z Prawem Harcerskim włączeni zostali w poczet drużyny i dołączyli do grona harcerzy. Aby poczuć andrzejkową atmosferę spotkania koleżanki z drużyny przygotowały również dla wszystkich obecnych stolik z wróżbami. Na zbiórce przypomniana została także historia powstania harcerstwa i najważniejsze fakty związane z tą organizacją. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy z entuzjazmem zatańczyli wspólnie belgijkę.

nagranie ...