Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4.09.2023 o godz. 9.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Szczucinie.

Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego zostanie odprawiona 3.09.2023 o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym w Szczucinie.

Prosimy, aby w dniu 4 września uczniowie klas 1- 6 i kl. 8  byli przygotowani do zabrania ze szkoły zestawu podręczników (posiadali np. torbę, plecak, reklamówkę itp.)  uczniowie klasy 7 odbierają podręczniki w dniu 5 września.

W związku z trwającymi pracami wokół szkoły wejście do budynku od dnia 4 września 2023r. będzie możliwe tylko od ul. Rudnickiego. Wszystkie wejścia od ul. Kościuszki są wyłączone z użytkowania. Uczniowie w dniu 4 września wchodzą na salę gimnastyczną „przez szkołę”.  Bardzo proszę o korzystanie wyłącznie  z wydzielonych chodników celem  dojścia  do szkoły.  Nie wolno wchodzić na zabezpieczony i oznakowany  teren trwających prac. Nie można również wchodzić na plac szkolny od ul. Kościuszki, gdzie także trwają prace. Obowiązuje bezwzględny zakaz wjazdu samochodem na teren wokół szkoły.

Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

DOWOZY UCZNIÓW !!!