You are here: Home Samorząd Uczniowski Walentynki w naszej szkole

Walentynki w naszej szkole

cx

Zgodnie z tradycją dnia 14 lutego Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Wszyscy chętni uczniowie mieli okazję przekazać miłe życzenia swoim koleżankom i kolegom. Od samego rana kartki zbierały uczennice klasy 7b: Wiktoria Misiaszek, Zuzanna Misiaszek, Patrycja Podosek oraz Amelia Wiślicka. Zebrana korespondencja – 920 kartek z życzeniami, ku radości adresatów, została posegregowana w bibliotece szkolnej i przekazana w klasach. W odpowiedzi na propozycję SSU w tym dniu w szkole w ubiorze dominował kolor czerwony. Miło, że tak wiele osób chciało wziąć udział w tej akcji i sprawić sympatycznym słowem przyjemność rówieśnikom.

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza 
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

sekretariat@sp-szczucin.pl

tel. 14 643-64-26

Godziny pracy sekretariatu: 7.00 - 15.00

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczucinie 2023

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.