wall

Dnia 14 lutego Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ.

Skrzynka na życzenia walentynkowe była wystawiona już w dniach 10 - 11 lutego po to, by każdy uczeń uczęszczający na zajęcia stacjonarne mógł w dowolnym czasie wrzucić miłe laurki dla swoich ulubionych koleżanek i kolegów.

Specjalnie ozdobioną skrzynkę na życzenia przygotowały siostry Natalia i Julia Cieśla, natomiast 531 przesyłek dla dzieci uczących się w 15 oddziałach klasowych z cierpliwością segregowały i z radością przekazały uczennice klasy VIII d: Amelia Kolano, Zuzanna Struzik i Amelia Zięba.

Mamy nadzieję, że ten dzień w naszej szkole obfitował w same miłe emocje, bo dobre słowo ma szczególną moc.