lu23

2 czerwca w Europejskim Centrum Muzyki w Lusławicach odbył się Wojewódzki Konkurs Chórów Projektu Akademii Chóralnej – Śpiewająca Polska.

Nasza „Mała Armia Chórzystów” licząca ponad 100 osób – wyśpiewała :

Chór młodszy UNISONO – Srebrne Pasmo

Chór Clave de sol – uzyskał Złote Pasmo na konkursie.

Wszystkim kochanym chórzystom dziękuje za mobilizację i zaangażowanie.

Cieszymy się ogromnie, że podczas konkursu była z nami Dyrekcja Szkoły: p. Beata Dzięgiel oraz p. Joanna Ryk, jak również Wiceburmistrz Szczucina p. Tomasz Bełzowski. Dziękujemy serdecznie za wsparcie i dobre słowo.

Dziękuje za pomoc opiece podczas wyjazdu p. Alicji Łachut, p. Ewie Jędo, p. Ewelince Zimoń, p. Wiesławie Zamora, p. Elżbiecie Szlosek, prezesowi Stowarzyszenia p. Piotrowi Ryńskiemu.

Pani Edytce Cieśla dziękujemy za piękną fotorelację.

Ilona Mach