gro23

Wielka radość chóru Clave de sol z naszej szkoły, podczas 21 Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Sakralnej w Grójcu koło Warszawy. Festiwal odbył się 26 maja w parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu.

Wspaniale zorganizowany konkurs. Animacje dla oczekujących na wyniki, pyszna zupa, nagrody. Cudowna atmosfera życzliwości, przyjaźni i zamiłowania do muzyki.

W kat. chóry dziecięce szacowne jury w składzie: prof. Katarzyna Sokołowska, dr Bożena Magdalena Mrózek, dr Jakub Szafrański, Aleksandra Kopp oraz Maria Hublok, przyznało naszemu chórowi

1 miejsce. Chórzyści pięknie zaprezentowali cztery pieśni sakralne.

Dziękujemy jurorom za przyznaną nagrodę oraz ogrom ciepłych słów skierowanych do nas.

Dziękuje moim kochanym chórzystom za świetną mobilizację.

Serdeczne podziękowania dla p. Radosława Suligi za piękny akompaniament i świetną współpracę.

A p. Kasi Szwajkos za pomoc, fotorelację i serce podczas wyjazdu.

Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji Szkoły oraz Władz Samorządowych za wielkie wsparcie.