kosz23

9 maja odbył VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Koszycach Małych. Około 250 wykonawców oceniało szacowne jury: prof. Klaudia Romek- Akademia Muzyczna w Krakowie, Adam Ryba – Historyk, regionalista oraz przewodniczący jury dr Marcin Wróbel – Filharmonia Krakowska.

W kat. chóry dziecięce otrzymaliśmy – 1 miejsce i promocję do udziału w Finałowych Przesłuchaniach w Krakowie.

Dziękuje kochanym chórzystom za ogromne zaangażowanie. Jesteście wspaniali.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie, poczęstunek i ciepłe słowo.

Dziękuje ogromnie moim chóralnym absolwentom: Juli Misiaszek – skrzypce oraz Tomasz Kochan instrumenty perkusyjne.

Serdecznie dziękuje za akompaniament pani profesor Agacie Beaman oraz Feliksowi Beaman za piękny akompaniament na trąbce.

Dziękuje Rodzicowi chórzystki za fotorelację.

Ilona Mach

kossz23