ses

22 stycznia na Hali widowiskowej w Szczucinie, odbył się Koncert Noworocznym naszej Szczucińskiej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Jarosława Dzięgiela . Halę wypełniały różnorodne i perfekcyjnie dopracowane utwory.

Na zakończenie koncertu spotkała mnie ogromnie miła niespodzianka. Z rąk Dziekana ks. Zygmunta Warzechy, który poprowadził ten magiczny koncert, chór Clave de sol ze S.P. w Szczucinie otrzymał Kryształowy Puchar za dotychczasowe osiągnięcia i promocję naszego miasta.

Jesteśmy ogromnie wzruszeni i wdzięczni za to wyróżnienie. Dziękujemy za magiczny wieczór wypełniony piękną muzyką i słowem. Gratuluję również wspaniałej organizacji tego wielkiego przedsięwzięcia.