mmiech

15.01. 2022r w CKiS w Miechowie odbyÅ‚ siÄ™ XXI MaÅ‚opolski PrzeglÄ…d PieÅ›ni Chóralnej KolÄ™d i PastoraÅ‚ek, którego partnerem byÅ‚o województwo maÅ‚opolskie.

ZgÅ‚oszone chóry oceniaÅ‚o szanowne Jury w skÅ‚adzie: prof. dr hab. WiesÅ‚aw Delimat, prof. zw. dr Jerzy Kurcz oraz mgr Ryszard Å»róbek.

Chór Clave de sol uzyskaÅ‚ w konkursie 1 miejsce i NagrodÄ™ PieniężnÄ… - 1000 zÅ‚ Cieszymy siÄ™ podwójnie z nagrody, gdyż nasz chór startowaÅ‚ w kategorii z chórami mÅ‚odzieżowymi.

Na uwagÄ™ zasÅ‚uguje organizacja konkursu. WspaniaÅ‚a atmosfera, gorÄ…cy poczÄ™stunek dla wszystkich wykonawców. ChórzyÅ›ci mieli możliwość wysÅ‚uchania piÄ™knych, różnorodnych prezentacji.

DziÄ™kujemy serdecznie pani Martynce Misiaszek za piÄ™kny akompaniament na fortepianie oraz naszej absolwentce Julii Misiaszek za piÄ™kny akompaniament na skrzypcach. TowarzyszyÅ‚ również chórowi flet poprzeczny, na którym zagraÅ‚a Blanka Misiaszek z kl. 8c

Dziękuję ogromnie p. Ani Jędo, p. Ewie Jędo, p. Edytce Cieśla, p. Bożence Gmyr za pomoc, fotorelację i serce.

DziÄ™kuje serdecznie wspaniaÅ‚ym chórzystom za systematycznÄ… pracÄ™, zaangażowanie i obecność na konkursie w swoim wolnym czasie.