Ślubowanie to wyjątkowe wydarzenie dla każdego pierwszaka. Dlatego też pasowanie naszych najmłodszych podopiecznych na ucznia stało się już tradycją w naszej szkole. W tym roku odbyło się ono 25 lutego i ze względu na sytuację epidemiczną wyglądało trochę inaczej. Przede wszystkim bardzo ważne był przestrzeganie reżimu sanitarnego ze względu na bezpieczeństwo wszystkich uczestników. W uroczystości pierwszoklasistom towarzyszyli wychowawcy oraz Dyrekcja szkoły. Podekscytowani uczniowie recytowali słowa ślubowania przed sztandarem szkoły. Towarzyszyła temu podniosła atmosfera a na buziach dzieci widać było emocje. Następnie każda klasa zaprezentowała specjalnie przygotowany na tę uroczystość program artystyczny. Na zakończenie uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz pamiątki w formie bajek dla dzieci. A wspaniałym zwieńczeniem wydarzenia były rożki obfitości, które dla dzieci przygotowali rodzice. Ten dzień na pewno zostanie w pamięci każdego ucznia!