sser

Z inicjatywy Młodych Ekologów i szkolnego koła LOP przy wejściu do naszej szkoły stanął pojemnik „Serce” na nakrętki. Jest to przedsięwzięcie nie tylko proekologiczne, ale mające również na celu niesienie pomocy potrzebującym – pieniądze z akcji zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Zapraszamy wszystkich do zapełnienia naszego serca nakrętkami. Można je tam wrzucać bez względu na ich kolor czy kształt. Mogą to być nakrętki np. po napojach, mleku, jogurtach jak również po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania czy szamponach. Ważne, aby nie wrzucać innych przedmiotów!!!

Nasze serce, choć jest stalowe ma ogromną moc. Akcja podnosi naszą świadomość ekologiczną a zebrane nakrętki zamiast trafić do śmieci otrzymają drugie życie.