Okres świąteczny to czas szczególny dla wszystkich, czas pełen refleksji i zadumy, wspólnych spotkań przy stole i kolędowania. To również czas, w którym szczególnie intensywnie myślimy o drugim człowieku. Harcerze z naszej szkolnej drużyny nie zapominają o tym i z troską myślą o innych w tym przedświątecznym czasie. W ramach akcji MEN „Razem na święta” nasze koleżanki i koledzy z drużyny przygotowali słodkie upominki i życzenia. Własnoręcznie wykonane i pięknie zapakowane pierniczki trafiły do pensjonariuszy Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy. Wypieki wraz z życzeniami przekazane zostały na ręce terapeutów i pracowników i już wkrótce zostaną rozwiezione do podopiecznych, aby umilić im zbliżający się świąteczny czas.

hhaa