bigg

W piątek 22 maja uczniowie naszej szkoły zdalnie, pracując w domu wzięli udział w internetowym Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego The Big Challenge. Do konkursu przystąpiło 69 uczniów z klas 4-8.

Moduł testowy składał się z 55 pytań, dla każdego pytania podane były 4 możliwe odpowiedzi. Zadaniem ucznia było wybranie jednej, poprawnej odpowiedzi. Pytania sprawdzały wiedzę z zakresu słownictwa, rozumienia tekstu pisanego i ze słuchu, gramatyki i ogólnej znajomości kultury.  Ze względu na obecność pytań ze słuchu, każdy uczeń był wyposażony w słuchawki. Test trwał 45 minut.

Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki konkursu, które zostaną udostępnione szkolnemu koordynatorowi konkursu w czerwcu. Trzymamy kciuki za naszych podopiecznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przysłali zdjęcia do zamieszczenia na stronie szkoły.

Nad organizacją konkursu w formie zdalnej czuwała pani Iwona Łuszcz wspomagana przez panią Martę Trznadel.