Dnia 25 października zakończyła się akcja „Znicz” zorganizowana przez Samorząd Uczniowski i Szkolną Drużynę Harcerską . Akcja miała na celu wzbudzenie u uczniów  refleksji nad przemijaniem  oraz kształtowanie postaw patriotycznych  i pamięci o poległych za Ojczyznę.

Jednoczesnym podsumowaniem i zakończeniem akcji  było porządkownie mogił poległych żołnierzy oraz zapalenie symbolicznych zniczy jako znaku pamięci. W porządkowaniu brała udział młodzież z oddziałów gimnazjalnych  ze szkolnej Drużyny Harcerskiej, Samorządu Uczniowskiego oraz Klubu Historycznego im. Armii Krajowej pod opieką p. Renaty Sokołowskiej oraz pani Barbary Czaja.