19.01.2020 r. odbył się Koncert Galowy XIII Dziecięcego Festiwalu Kolęd i Pastorałek ”Kolęda hej”. Celem festiwalu jest zachęcenie najmłodszego pokolenia do śpiewania kolęd i pastorałek dla ożywienia pięknej polskiej tradycji kolędowania. Jak mówi ks. Zygmunt Warzecha, proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny w Szczucinie i współorganizator – ideą festiwalu jest zapoznanie się z całym bogactwem kolęd i pastorałek, bowiem zapisana jest w nich wiara pokoleń ale także i talent, bo słowa przecież zostały ubrane w muzykę.

Podczas koncertu galowego uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy, a najlepsze zespoły i soliści, zaprezentowali się przed wspaniałą publicznością. Chór Unisono z naszej szkoły otrzymał miejsce 1 w kat . młodszej szkolnej prezentując dwa utwory. Na zakończenie koncertu chór Clave de sol zaprezentował 7 utworów o tematyce bożonarodzeniowej jako GOŚĆ SPECJALNY na festiwalu, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Wszystkim wykonawcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

nagranie_1. . .

nagranie_2. . .