W dniu 12 .12. 2019 odbyły się powiatowe zawody w pływaniu, które zostały rozegrane na krytej pływalni Delfin MGOSiR w Dąbrowie Tarnowskiej . W  zawodach startowała młodzież z całego powiatu dąbrowskiego- 90 zawodników i zawodniczek. Naszą szkołę reprezentowało 20 zawodników, którzy pod opieką p. Anny Dulak i Wojciecha Krukowskiego wystartowali w pięciu kategoriach: sztafeta 6x50 m stylem dowolnym, 50 m stylem klasycznym, 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym i 50 m stylem motylkowym. Faworyci nie zawiedli- złoto dla Mateusza Dzięgla , srebro dla Kamila Grędysa, srebro dla Dawida Motyki , srebro dla Macieja Łuszcz , złoto dla Julii Kupiec, złoto dla Patrycji Kołton i złoto dla sztafety chłopców w składzie: Jakub Chrabąszcz, Mateusz Dzięgiel, Kamil Grędys, Dawid Motyka, Filip Chrabąszcz i Bartosz Podkówka . Największą radość sprawił złoty medal dla najmłodszej uczestniczki Roksanki Rogozy.  Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą postawę sportową.