XI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR BURMISTRZA SZCZUCINA

Szczucin - 05.02.2019 r.

05.02.2019 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Szczucinie rozegrano XI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Szczucina. W turnieju tym wzięły udział reprezentacje 5 szkół podstawowych:

• z powiatu buskiego: Szkoła Podstawowa w Stopnicy (opiekun p. Mariusz Sztorc)
  • 1 z powiatu tarnowskiego: Szkoła Podstawowa w Żabnie (opiekun p. Marcin Węgiel)
  • 3 z powiatu dąbrowskiego: Szkoła Podstawowa w Oleśnie (opiekun p. Mariusz Kądzielawa), Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dabrowie Tarnowskiej (opiekun p. Zbigniew Soja) i Szkoła Podstawowa w Szczucinie (opiekun p. Wojciech Krukowski)

Otwarcie turnieju przeprowadzono zgodnie z ceremoniałem sportowym. Po uroczystym marszu na wejście drużyny i ich opiekunów powitała dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczucinie Beata Dzięgiel. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Szczucina Jan Sipior.

Turniej przeprowadzono systemem „każdy z każdym” Zanotowano następujące wyniki pomiędzy poszczególnymi zespołami:

• SP Szczucin - SP Stopnica 2-1
  • SP Żabno - SP Nr 2 DT 6-2
  • SP Olesno - SP Stopnica 1-0
  • SP Szczucin - SP Nr 2 DT 6-1
  • SP Żabno - SP Stopnica 3-0
  • SP Szczucin - SP Olesno 4-0
  • SP Stopnica – SP Nr 2 DT 7-0
  • SP Żabno - SP Olesno 2-0
  • SP Olesno – SP Nr 2 DT 2-1
  • SP Szczucin - SP Żabno 0-1

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. SP Żabno                 8 pkt

2. SP Szczucin             6 pkt

3. SP Olesno               4 pkt

4. SP Stopnica            2 pkt

5. SP Nr 2 DT             0 pkt

Skład zwycięskiej drużyny SP Żabno prowadzonej przez p. Marcina Węgla: Bartłomiej Romański, Jakub Nita, Dawid Grabka, Szymon Spinda, Hubert Król, Mikołaj Jurek i Kacper Bąkowski.

Puchary, medale i dyplomy zwycięzcom wręczył Burmistrz Szczucina Jan Sipior.

Organizator turnieju: Stanisław Dąbroś