12.04.2018r. odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty Szkoły.

W spotkaniu wzięli udział rodzice oraz dzieci, które w tym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Była to okazja do:

ü  zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019,

ü  zwiedzenia naszych klasopracowni, sali językowej,

ü  porozmawiania z uczniami i nauczycielami naszej szkoły,

ü  wzięcia udziału w prezentacjach i zajęciach w pracowniach.

Dla małych i dużych gości przygotowano krótki program artystyczny, wesołą inscenizację „Kopciuszek”, „Taniec krasnoludków” oraz film promujący szkołę, przybliżający codzienne zajęcia uczniów klas młodszych. Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekało wiele atrakcji.

„Dzień Otwarty ” to dla rodziców okazja do poznania szkoły oraz spotkania z dyrekcją i nauczycielami.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za zainteresowanie naszą szkołą.

Więcej zdjęć ...