nie23

W sobotnie popołudnie 20 maja grupa uczniów wraz z nauczycielami udała się na mecz 1 Ligi Piłki Nożnej do Niecieczy, który został rozegrany pomiędzy Bruk Bet Termalika Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz. Po sprawnej zbiórce o godzinie 14:00, wyjechaliśmy spod szkoły prosto na stadion w Niecieczy. Już sam widok stadionu był zaskoczeniem. Przy wejściu każdy musiał odczytać swój bilet w specjalnym urządzeniu i przejść przez bramki stadionowe. Następnie udaliśmy się na nasz sektor, gdzie zajęliśmy swoje miejsca. O godzinie 15:00 usłyszeliśmy pierwszy gwizdek i mecz rozpoczął się. Widocznie przynieśliśmy szczęście naszej drużynie, bo mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla BBT Nieciecza. W trakcie gry uczniowie kibicowali. Niespodzianką były odwiedziny piłkarzy. Można było zdobyć autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie.  Gromkimi brawami zakończyło się spotkanie i jeszcze kilka minut po ostatnim gwizdku wiwatowaliśmy z całą trybuną na cześć zwycięskiej drużyny.

W świetnych nastojach wróciliśmy do domów.

nie2

nie1